Подружжя переселенців працює у рівненській філармонії

[ad_1]

Подружжя переселенців працює у рівненській філармонії

Сімейна пара Дмитра Переясловця та Олени Ковальової цієї весни переїхала до Рівного з Сєверодонецька.

Вони дуже зраділи, коли дізналися, що в місті є філармонія. Адже знову зможуть продовжувати займатися улюбленою справою.

Новину повідомляє Рівненська ОДА.

— Дмитро грає на кларнеті, Олена – скрипалька. Наразі музиканти разом із оркестром Рівненської обласної філармонії готуються до відкриття концертного сезону.

Музика допомагає відволіктися від проблем, які випали на долю родини. Нині у Рівному вони щодня зустрічають людей, які завжди готові допомогти.

Ще у 2014 році Дмитро, Олена та маленька донька відчули що таке окупація. Тоді у Сєвєродонецьку загарбники затрималися ненадовго. Але відчуття огиди від прибічників триколору сім’я не забула.

Два тижні переховувалися у підвалі. Але з маленькою дитиною було важко. Тож вирішили діяти. Завдяки колегам на приватному транспорті виїхали з Сєвєродонецька. Майже 3 доби добиралися до Рівного. Тут нас змогли прийняти знайомі, — йдеться в повідомленні.

Наразі Дмитро та Олена готуються до відкриття нового концертного сезону, який стартує 1 жовтня. А донька із задоволенням ходить у місцевий садочок.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *