Підйомники для СТО з верхньою та нижньою синхронізацією: у чому різниця?

Сьогодні у продажу є різні моделі підйомників для СТО та автомайстерень. Деякі з них мають однаковий механізм роботи, а інші — характеризуються значними відмінностями у конструкції та методах функціонування. Щоб підібрати підйомник для автомайстерні, який буде розв’язувати поставлені задачі, варто знати переваги та недоліки кожного його виду. Допоможе під час вибору й інформація про відомих виробників, які добре зарекомендували себе на ринку.

Підйомники для авто з верхньою синхронізацією: особливості та переваги

zoom-image

Підіймачі із верхньою синхронізацією ідеально підходять для СТО із високою стелею. Завдяки їхнім особливостям, майданчик для ремонту транспортних засобів завжди буде вільний. На ньому не буде виступаючих балок, що забезпечує підвищений комфорт використання автомобільних підйомників з верхньою синхронізацією. Рекомендуємо звернути увагу на таких виробників даного виду підіймачів: Ravaglioli, LAUNCH та Blitz.

Підйомник LAUNCH з нижньою синхронізацією: сфера використання

Обладнання даного типу встановлюється в автомайстернях із низькою стелею. Це дозволяє значно розширити список автомобілів, які будуть обслуговуватись та ремонтуватись. Наприклад, автомобільні підйомники з нижньою синхронізацією забезпечать комфортний ремонт транспортних засобів, які мають широку колісну базу. Також механізми ідеально підходять для роботи з легковими автомобілями із високим кліренсом.

Популярні моделі автомобільних підйомників Launch даного виду: TLT-235SBA-220 та TLT-235SCA-220.

Класифікація автомобільних підйомників в залежності від типу приводу

В залежності від привода, який доданий в конструкцію підіймача, дані механізми діляться на 2 види:

  • Електрогідравлічні. Апарати відрізняються простою та надійною синхронізацією підіймання та опускання транспортних засобів. Завдяки цьому, електрогідравлічні підйомники на автосервіс гарантують прямий підйом та спуск платформи. Варто зазначити, що під час цього процесу забезпечується максимальна безпека автомобіля, а вірогідність перекосів — відсутня. Гідравлічні підйомники також характеризуються невеликим вживанням електроенергії
  • Електромеханічні. У внутрішній частині їх колон знаходяться ходові гвинти із гайками двох типів: ведучою та веденою. Саме по даним елементам пересуваються каретки. Електромеханічні моделі частіше використовуються для обслуговування автомобілів незначної ваги — до 3 тонн

Найпоширеніші підйомники в Україні: яким брендам варто віддати довіряти?

zoom-image

Популярністю на ринку України користуються не тільки підіймачі від компанії Лаунч, але й обладнання від AMI, BUTLER та Corghi. Наприклад, механізми від AMI виробляються у Чехії та відрізняються відносно невеликою ціною. Вантажопідйомність більшості моделей становить 4-5 тонн, що дозволяє швидко обслуговувати не тільки легкові автомобілі, але й комерційний транспорт.

Найкращі підйомники ви знайдете у каталозі інтернет-магазину Launch.ua.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *