«Острозька академія» переходить у режим «без паперів»

[ad_1]

«Острозька академія» переходить у режим «без паперів»

Аби подати документи в приймальну комісію, абітурієнтам «Острозької академії» більше не доведеться брати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Для цього достатньо користуватися застосунком «Дія». Такий же алгоритм у документообігу зможуть використовувати студенти та викладачі університету, наприклад, звертаючись у бухгалтерію.

Це стало можливим завдяки тому, що Національний університет «Острозька академія» підключається до сервісу «Дія.QR». За своєю суттю, це спосіб надання копій цифрових документів за статичним QR-кодом за допомогою застосунку «Дія». Він доволі зручний і ефективний. Адже це допомагає зекономити час, гроші та зусилля, бо тепер немає необхідності ксерити, наприклад, паспорт чи ідентифікаційний код.

 «На Рівненщині «Острозька академія» стала першим вищим навчальним закладом,  який підключає цей сервіс. І це, безумовно, перевага. Вже невдовзі і студенти, і викладацький колектив зможуть оцінити, наскільки це зручно.   Дякую керівництву закладу, яке йде в ногу з часом, дбає про те, щоб університет мав якомога більше цифрових новинок, які спрощують і пришвидшують багато процесів, — прокоментувала заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – На сьогодні процес цифровізації відбувається у багатьох галузях. І важливу роль тут відіграє перехід у режим «paperless», тобто «без паперів». Важливо, щоб цю ініціативу втілювали і в інших вищих навчальних закладах області». Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *