Які товари найчастіше експортувались та імпортувались в 2021 році через Рівненську митницю

[ad_1]

 Які товари найчастіше експортувались та імпортувались в 2021 році через Рівненську митницю

За  8 місяців в 2021 року експортери-імпортери, які працюють в зоні діяльності Рівненської митниці, здійснили операцій на 51,6 мільярда гривень, в тому числі: експорт – 18,7 млрд грн, імпорт – 32,9 млрд грн.

Які товари найчастіше імпортувались в 2021 році? Основу товарної структури імпортних операцій в січні-серпні 2021 року склали: паливні елементи (твели);  автомобілі легкові; добрива мінеральні; бітум нафтовий;  трактори; комбайни; форми для лиття скла; скло; смоли карбамідні; вантажні автомобілі; жир свинячий;  причепи та напівпричепи; арматура для трубопроводів; кури морожені; машини формувальні; м’ясо свинини, морожене; масло моторне.

Найчастіше відправляли на експорт наступні товари: проводи ізольовані; банки скляні для консервування; соєві боби; фанеру клеєну; мінеральні добрива; листи для клеєної фанери; лісоматеріали необроблені; вугілля деревне; одяг; ягоди чорниці, ожини, заморожені; підшипники; папір туалетний; машини формувальні для виробництва піщаних ливарних форм.

Митні органи контролюють переміщення товарів, які є забороненими та обмеженими для вивезення або ввезення в Україну.

Товари, щодо яких діють обмеження — це товари, які можна перевозити тільки за наявності відповідних дозвільних документів. Функції регулювання експорту, імпорту та транзиту таких видів товарів здійснюються відповідною урядовою комісією, а безпосередня видача дозволів на переміщення цих товарів через митний кордон України покладена на Міністерство економіки України. Для зручного користування Державна митна служба України зібрала в одному місці весь перелік товарів, щодо яких діють обмеження та заборони. Ознайомитись з усім списком товарів можна за посиланням https://customs.gov.ua/tovari-shchodo-iakikh-diiut-obmezhennia?fbclid=IwAR3DEB26V6xrpH0lYHCpnypExFBzHzZbtmHGc1lZqoQUyY96DALEXpOvudM .

Рівненська митниця

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *