На Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами


На Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами

На базі вже існуючого Центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми Клеванського госпіталю ветеранів війни облаштовують. загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами.

Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«Сьогодні наше завдання – зробити на базі Клеванського госпіталю Центр підготовки реабілітологів. Там уже розширили кількість ліжок удвічі – з 50 до 100. Для того, щоб медики, які тут працюють, ділилися досвідом з іншими і ми масштабували такі центри по усій Україні. Тим більше, що у нас є 4 навчальні заклади, які готують таких фахівців. Рівненщина має стати хабом підготовки медичних спеціалістів з реабілітації».

Зазначається, що вже встановили нове медичне обладнання для роботизованої реабілітації. А саме системи для відновлення навичок ходи, розробки нижніх та верхніх кінцівок.  Це перший такий комплект в Україні, який придбано за кошти державного бюджету.

Віталій Коваль також наголосив, що Рівненська область стала пілотним регіоном проєкту, який впроваджений за підтримки МОЗ, ВООЗ та уряду Британії.

Наразі в госпіталі уже працює мультидисциплінарна команда ВООЗ з багатьох країн світу: Індії, Канади, Австралії, Британії, Швеції, Норвегії та інших. Фахівці допомагають у лікуванні та реабілітації наших захисників та навчають працівників госпіталю світовим методам реабілітації наслідків спінальної травми.

На Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмамиНа Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмамиНа Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмамиНа Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмамиНа Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмамиНа Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмамиНа Рівненщині створюють загальнодержавний Центр реабілітації пацієнтів зі спінальними травмами

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *