Відгамселити путіна зможе кожен: українські розробники створили нову антистрес-гру

[ad_1]

Фото з мережі.

Фото з мережі.

Зазначається, що гравцю на вибір пропонується декілька видів зброї: ніж, автомат, гранатомет або ж ручні гранати. Завантажити гру можна у всіх країнах світу, крім росії та білорусі.

А ще гра допомагає ЗСУ, адже гроші з таргетованої реклами спрямовують на допомогу захисникам України. Або якщо користувач захоче придбати преміум-версію антистресової гри за $ 1, кошти також задонатять на українське військо.

«У березні 2022 року ми вирішили зробити просту антистрес-гру з путіним для всіх українців. Ми зібрали команду розробників з України та Білорусі, і вже у квітні було створено першу версію. Тоді розпочався довгий і складний процес публікації додатків у App Store та Google Play», — ділиться один із розробників онлайн-антистресу.

Також планується збільшити перелік негативних персонажів у грі. Скоро українці зможуть від душі лупцювати російських пропагандистів – Володимира Соловйова, Ольгу Скабєєву, Маргариту Сімоньян, політиків – Дмитра Медведєва, Антона Красовського, Сергія Шойгу та Дмитра Кисельова.

Цікаво, що модератори магазинів мобільних додатків багато разів відхиляли заявку на публікацію гри, програмісти подавали апеляцію 15 разів. На цей час гра доступна і в App Store, і у Google Play.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *