Венера в близнюках говорить про те, що Путін може втопитися, а Шойгу повіситися або згоріти, каже астролог

[ad_1]

Венера в близнюках говорить про те, що Путін може втопитися, а Шойгу повіситися або згоріти, каже астролог

Відповідь на питання про те, як і коли помре російський кривавий диктатор володимир путін, який продовжує цілеспрямовано знищувати мирне населення України, продовжує цікавити багатьох. І якщо точної відповіді на це питання вам ніхто дати не може, астрологи принаймні можуть приблизно визначити, як і коли це станеться.

Так, астролог Валентина Віттрок розповіла ТСН, якою буде смерть путіна.

Астролог розповіла кілька цікавих речей про долю Володимира Путіна. Так, розташування Північного місячного вузла в 29-му градусі Водолія дозволяє говорити про путіна як про «мертву рибу». Так називають слабку особистість, фінал життя якої, як правило, буває гірше, ніж його початок, що може дати самогубство, в чому астрологи, втім, серйозно сумніваються, і божевілля, про що ми вже говорили вище. Венера, що знаходиться в гороскопі російського президента в 3-му градусі Терезів, також свідчить про психічне нездоров’я та небезпеку в’язниці.

«Білий Місяць у 20-му знаку Терезів дає добровільне самітництво — як тут не згадати повідомлення про те, що практично весь свій час російський президент проводить у бункері. Марс, що розташувалася в першому будинку в 8-му градусі Стрільця, дає як мінімум авантюризм, а як максимум – здатність людини продати душу дияволу… Таке розташування планет у натальній карті також може говорити про небезпеку загинути від вогню, на яку є вказівка і в гороскопі міністра оборони росії, сергія шойгу, і можливе божевілля – ймовірність того, що путін закінчить свої дні в скорботному домі, дуже велика», — розповіла астролог.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *