Третьокласник з Рівненщини збирає донати на ЗСУ завдяки відеовіршам

[ad_1]

Третьокласник з Рівненщини збирає донати на ЗСУ завдяки відеовіршам

Учень третього класу з селища Смига, Максим Костюк, збирає донати на підтримку Збройних Сил України, завдяки своїм відеовіршам. 

Про це повідомили на сторінці Рівненської ОВА. 

Щотижня хлопчик вивчає нову поезію на пам’ять, записує її разом з мамою та викладає у соціальні мережі, закликаючи тих, хто відчуває симпатію до його дописів, допомогти українським захисникам.

Максиму всього 9 років, він має дивовижну пам’ять та любить декламувати вірші. Хлопчик бере участь у різних благодійних заходах, адже волонтерство є традицією його родини. Разом з мамою вони записують відеовірші, щоб зібрати кошти на дрон для жителя Смизької громади, який зараз служить в ЗСУ.

Однак, Максим не зупинився на цьому і започаткував поетично-патріотичний флешмоб з назвою #віршзадонат. Школяр хоче заохотити інших дітей з Смизької громади долучатися до збору коштів на підтримку українських захисників.

Так, Максим уже записав чотри відеовірші, починаючи з класиків — Тараса Шевченка та Лесі Українки, а також з сучасних поезій про війну. 

Інші діти теж приєдналися до ініціативи Максима.

Адже цей флешмоб має кілька позитивних моментів. По-перше, він демонструє дітям, що допомогти наближенню перемоги можуть всі, незалежно від віку. По-друге, це нагода для батьків провести більше часу зі своєю дитиною. А по-третє, це справді підтримка українських військових, які нині боронять наш спокій. 

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *