Сьогодні Рівне попрощалося із ще одним мужнім Героєм

[ad_1]

Сьогодні Рівне попрощалося із ще одним мужнім Героєм

У Рівному вшанували пам’ять загиблого Героя Миколи Юхимця.

Сьогодні Рівне попрощалося із ще одним мужнім Героєм, фото-1

Про це повідомили на сторінці Рівненської міської ради. 

Відомо, що Микола Юхимець народився у Рівному, закінчив 23 школу, а за тим здобув фах бухгалтера спершу у РКЕБ, а за тим у Вінницькому торговельно-економічному інституті. Працював за фахом у столиці, а згодом змінив сферу роботи.

«Коля займався будівництвом, їздив за кордон. Саме у Польщі його і застало повномасштабне вторгнення. Вже 25 лютого він повернувся в Україну, а 26 — пішов у військкомат. Він казав, що не може бути десь, коли у нас війна,» — розповідає мама Героя Марія Степанівна.

Оскільки Микола не мав досвіду армійської служби, відразу до війська не потрапив. Викликали його у червні 2022 року.

«Спершу служив на Тернопільщині. А коли створювалась штурмова рота, захотів вступити туди. Навіть розповідав, що кожного дня пробігав по п’ять кілометрів у всьому спорядженні, аби підготуватися, щоб його точно взяли. Коли ж таки зарахували, Коля написав поряд із списком «Вітаю з усвідомленим вибором», — продовжує мама.

Надзвичайно щирий, справедливий Микола завжди відстоював свою точку зору. Якщо був у чомусь впевнений, то стояв на своєму до кінця. Але змінювався щойно поряд з’являлися діти.

«Якщо ж дитина і є Коля — можна бути спокійним, він забавить, потурбується. Дуже любив дітей. Найкраща нянька просто. Коля середній у сім’ї, п’яти серед п’яти сестер та двох братів. І хоч своїх дітей іще не мав, тішився племінниками. Та й взагалі світився, щойно поряд з’являлася дитина,» — каже Марія.

Про військову службу Микола мамі не розповідав, у нього завжди все було добре. А службою в штурмовій роті пишався.

Та, на жаль, 19 серпня 2023 року 28-річний кулеметник Микола Юхимець загинув під час виконання бойового завдання в районі села Урожайне Донецької області.

Поховають Героя на кладовищі «Нове»…

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *