Школярка з Рівненщини продає картини, щоб підтримати українських військових

[ad_1]

Школярка з Рівненщини продає картини, щоб підтримати українських військових

Дев’ятирічна школярка з Вараша, Марта Пилипчук, малюючи та продаючи картини, заробила для ЗСУ більше 50 тисяч гривень.

Її роботи вже є в різних містах України, а також у Німеччині та Туреччині. 

Про це інформують на сторінці Рівненської ОВА.

«У вересні до Марти прийшла Зубна фея і принесла їй першу заготовку на картину. Коли донька закінчила її малювати, то сказала, що хоче продати роботу в нашому під’їзді, — розповідає мама дівчинки Вероніка Пилипчук. – Я, чесно кажучи, сумнівалася, що з цього щось вийде, перепитувала, чи вона справді цього хоче, але Марта не передумала. Пішла на перші «торги» з сусідським хлопчиком — щоб не так страшно було. В результаті вони продали картину за 500 гривень. Я запропонувала спрямувати ці гроші на допомогу дітям- переселенцям, але донька сказала, що ми вже їм допомагали і речами, і іграшками, тому тепер пора підтримувати ЗСУ».

Для дівчинки українські захисники – у неймовірному авторитеті. Це ті, в кого вона вірить. І після тривалих тривог та обстрілів Марта малює з ще більшим завзяттям, бо ж на ЗСУ треба донатити. 

«Якось, ще на початках, донька запитала, чи може продавати картини біля дитячого майданчика, я вирішила, що це не зовсім безпечно, і вирішила розмістити інформацію про благодійну ініціативу в соцмережах. Тож тепер картини Марти можна побачити і придбати у «Фейсбуку» та в «ТікТок», — каже Вероніка Пилипчук. – Серед покупців – жителі Вараша та інших міст. Ми надсилали картини в Київ. Також роботу Марти купив чоловік із Німеччини. Він, розповідав, що і так допомагає Україні, а тут вирішив підтримати і ініціативу дитини».

Марта малює патріотичні роботи. Зазвичай на одну картину за номерами витрачає до 3 днів. А буває, що може і за півдня впоратися.  Загалом дівчинка продала вже 71 роботу. 

Нещодавно ж разом із мамою вони взяли участь у благодійному міні-аукціоні на початку сесії Вараської міської ради. У якості лотів були 3 картини Марти Пилипчук. В результаті продали по 2 тисячі гривень кожну. 

«У нас багато знайомих зараз воює. Від цього бажання Марти допомогти стає ще сильніше, — пояснює пані Вероніка. — Ми спрямовували кошти і на придбання автомобілів, і на продукти, і на необхідні речі – термобілизну, спальники, рюкзки. Після деокупації Херсона передавали посилки і туди. Тим часом донька зупинятися не збирається і хоче підтримувати захисників до нашої перемоги».

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *