Родичі і друзі путіна - під санкціями


Родичі і друзі путіна - під санкціями

Британія запровадила санкції проти родичів та оточення Путіна:

 – Аліна Кабаєва, колишня гімнастка. Є головою ради директорів Національної медіагрупи – найбільшої в Росії приватної російської медіакомпанією , у неї близькі особисті стосунки з Путіним, раніше була депутатом Держдуми від “Єдиної Росії”.

 – Анна Зацепліна, бабуся Аліни Кабаєвої і соратниця Геннадія Тимченка – давнього соратника Путіна. Тимченко перебуває під санкціями Британії з 22 лютого 2022 року, він подарував Зацепліній розкішну квартиру в Москві.

 – Людмила Очеретна, колишня дружина Путіна. Після розлучення в 2014 році отримала вигоду з ділових відносин з державними структурами.

 – Ігор Путін, двоюрідний брат президента і російський бізнесмен. Є директором Міжнародного морського порту “Печенга”.

 – Михайло Путін, російський бізнесмен і родич президента. Є заступникомголови правління страхової компанії “СОГАЗ” і заступником голови правління “Газпрому”.

 – Роман Путін, двоюрідний брат президента. Відкрито заявляє про відносини з Путіним і підкреслює, що цей сімейний зв’язок дозволив його компанії “Путін Консалтинг” працювати з іноземними інвесторами.

 – Михайло Шеломов, бізнесмен і двоюрідний брат Путіна. Компанія Шеломова ТОВ “Акцепт” має відношення до відомого палацу Путіна, також є акціонером пов’язаного з Кремлем “Банку Росія”.

Соратники Путіна

 – Олександр Плехов, близький друг Путіна. Він отримав вигоду від відносин з президентом, а його компанія Vital Development Corporation – від значного державного заступництва.

 – Михайло Клішин, виконавчий директор “банку Росія”, член Ради директорів “СОГАЗ”.

 – Володимир Колбін, син друга дитинства і ділового партнера президента Петра Колбіна. Отримував підтримку від уряду Росії в якості генерального директора ТОВ “Геленджикський морський порт”.

 – Юрій Шамалов, син Миколи Шамалова і брат колишнього зятя Путіна Кирила. Входить в нову еліту дітей найближчих соратників Путіна і швидко піднявся до президента ” Газфонду “і члена ради директорів “Газпромбанку”.

 – Віктор Хмарін, російський юрист і бізнесмен, друг і родич Путіна. Хмарін володів низкою підприємств, у тому числі ТОВ “Нафтопродуктсервіс”, яке працювало в російському енергетичному секторі.

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *