Рівненщина вчора попрощалася з двома мужнім синами

[ad_1]

Рівненщина вчора попрощалася з двома мужнім синами

Вчора жителі Рівненської області провели останньою життєвою дорогою двох своїх Героїв Олега Сергійчука та Андрія Сафоніка. 

Про це повідомили на сторінці Рівненської ОВА. 

Так у Рівненському районі відбулося прощання із загиблим воїном Олегом Сергійчуком із села Борщівка Малолюбашанської громади. У листопаді 2022 року Олег був мобілізований на військову службу до лав ЗСУ. Залишаючись відданим військовій присязі, він захищав Україну та до останнього подиху безстрашно боровся із російськими окупантами. На жаль, 45-річний молодший сержант загинув 6 серпня 2023 року під час захисту Батьківщини в зоні виконання бойових завдань біля села Урожайне Донецької області. 

Сарненщина попрощалась із загиблим Героєм Андрієм Сафоніком. Чоловік був жителем села Городець. У травні цього року був призваний на військову службу за мобілізацією. Служив молодшим сержантом 10 ОГШБ «Едельвейс». На жаль, 51-річний воїн загинув 8 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання в населеному пункті Берестове на Донеччині. У Героя залишились дружина та дві доньки. 

Вічна та світла пам’ять Героям!

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *