На Рівненщині вдвічі скоротилася черга безробітних на одну вакансію


На Рівненщині вдвічі скоротилася черга безробітних на одну вакансію

Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості станом на 1 серпня 2021 року становить  2 300 одиниць. У середньому на одну вакансію претендує 5 безробітних, тоді як на цю дату торік було одинадцятеро.

Як повідомили в обласній службі зайнятості, з початку року за їх сприяння на Рівненщині працевлаштовано 11 100 громадян. Загалом послугами служби скористалися 48 900 осіб, в тому числі 30 300 безробітних. Професійне навчання проходили майже 3 тисячі жителів області.

5,5 тис. роботодавців поінформували центри зайнятості області про наявність 18,6 тис. вакансій, з них 53,4% вакансій укомплектовано обласною службою зайнятості.

Нагадаємо, з ініціативи голови Рівненської ОДА Віталія Коваля облдержадміністрації діє обласна координаційна платформа для роботодавців та працівників – «Rivne work hub». Її завдання – допомога ключовим роботодавцям області у підготовці кадрів. А головна ідея полягає в тому, щоб повернути заробітчан з-за кордону та працевлаштувати їх на Рівненщині, поряд із сім’єю. Про це повідомляє Рівненська ОДА. 

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *