Діти загиблих Героїв з Рівненщини отримали новорічні подарунки від волонтерів

[ad_1]

Діти загиблих Героїв з Рівненщини отримали новорічні подарунки від волонтерів

Для понад 200 дітей, чиїх батьків забрала війна, завдяки волонтерам підготували подарунки. Новорічними «чарівниками» стали благодійники і з України, і з-за кордону.

Такі посилки надходили з США, Канади, Польщі, Словаччини та інших країн. 

Про це повідомили на сторінці Рівненської ОВА.

Зазначається, що напередодні свят діти готували листи, де описували, які подарунки хотіли б отримати.

Побажання були дуже зворушливі, бо багато хлопчиків та дівчаток зараз мріють не про іграшки, а про берці, теплі шкарпетки, плитоноски та інше спорядження для українських військових. В одному листі його авторка навіть просила про «Байрактар».

Тим часом, читаючи такі послання, благодійниця з Італії вирішила взяти шефство над дівчинкою, яка тяжко переживає втрату тата, що загинув на війні. Школярка для себе не просила нічого, лише теплий одяг та харчі для українських військових, які зараз боронять країну на Луганському та Донецькому напрямку. Це вразило жінку, і вона захотіла допомагати самій авторці листа.

«Цю акцію ми влаштували для дітей загиблих, зниклих безвісти, полонених українських військових. І вони написали просто неймовірні листи, які ми переадресували благодійникам з різних країн. Так приємно, що і в нас, і за кордоном проживає багато чудових людей, які зголосилися стати чарівниками, — розповідає  працівниця КЗ КЗ «Ветеранський простір» РОР Тетяна Ременюк. — Тепер подарунками у нас заставлені дві кімнати. Це і одяг, і іграшки, і планшети, і телефони, є навіть столик для годування малюків. Ми зараз надсилаємо все це нашим адресатам».

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *