Багатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУ


Багатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУ

Під час планових і аварійних вимкнень світла, велика родина Трофимчуків з Гощі виготовляє окопні свічки.

Про це інформують в Рівненській ОВА.

Роблять таку корисну роботу із своїми 5 дітьми, а також з вихованцями християнського клубу. Як результат, за два тижні роботи виготовити близько семи сотень свічок, які вже відправилися у Бахмут, Запоріжжя, Харківщину, Чернігівщину та Донеччину.

«Збираємося усі разом 1-2 рази на тиждень. Якщо є можливість і частіше. Але зараз такий період, що відключають світло. А виготовляти свічки при свічках – процедура набагато довша. Хоча таке теж практикуємо, так би мовити, перевіряємо якість виробів самі. За 10 хвилин вдалося нагріти пів літровий кухоль води для чаю. Непогано, як для свічки», – ділиться пані Тетяна Трофимчук.

Зазначається, що такі окопні свічки нині дуже потрібні на передовій і просто тим, хто залишився без світла. Адже ними можна зігрітися, висушити речі та розігріти їжу.

Багатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУБагатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУБагатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУБагатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУБагатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУБагатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУБагатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУБагатодітна сім’я з Рівненщини під час планових вимкнень виготовляє окопні свічки для ЗСУ

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *