Спортсмени з Рівненщини  показали відмінний результат на чемпіонаті України греко-римської боротьби

[ad_1]

Успіх спортсменів Рівненщини в греко-римській боротьбі на чемпіонаті України серед кадетів 2006-2007 років народження в Тернополі вразив усіх присутніх.

Змагання стали відбором до збірної команди України, яка виступить на чемпіонаті Європи.

І представники нашої області продемонстрували свої вражаючі навички боротьби на всіх рівнях.

Всього на змаганнях взяли участь 215 спортсменів з різних регіонів України, серед яких були чемпіони та призери престижних міжнародних змагань.

Збірну команду Рівненщини представляли юні борці з міст Рівне, Сарни, Березне, Костопіль та Вараш.

Зокрема, Євген Піший з Вараша став чемпіоном України у ваговій категорії до 110 кг, виконавши норматив майстра спорту України та пройшовши відбір для участі у чемпіонаті Європи.

Владислав Солодчук з Рівного здобув срібло у ваговій категорії до 80 кг.

Ще один рівнянин Нікіта Жижко та Григорій Якубишин, який представляв і Вараш і Костопіль, отримали бронзові медалі у вагових категоріях до 65 кг та до 80 кг відповідно.

Загалом збірна команда Рівненської області показала чудові результати на змаганнях, зайнявши друге загальнокомандне місце.