Рівненщина здобула перемогу на фестивалі «Рух заради здоров’я»

[ad_1]

Рівненщина здобула перемогу на фестивалі «Рух заради здоров’я»

На базі Рівненського обласного центру комплексної реабілітації відбувся міжобласний фестиваль «Рух заради здоров’я», в якому приймали участь підопічні інтернатних установ з Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

Як повідомили в Рівненській ОВА, його організували Департамент соціальної політики Рівненської ОДА, обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», обласна організація профспілки працівників соцсфери України за участю Відділення НОК України у Рівненській області. 

«Розпочався фестиваль з урочистого шикування команд, під час якого було оголошено хвилину мовчання пам’яті загиблих у війні проти росії. З вітальними словами до присутніх звернулася заступник голови облдержадміністрації Людмила Шатковська. Вона побажала всім міцного здоров’я, а учасникам – перемоги у змаганнях.

Змагальна частина складалася з дев’яти естафет, під час яких команди показали неабияку спортивну підготовку, витривалість та спритність». 

За підсумками змагань призові місця розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – Комунальний заклад «Здолбунівський геріатричний пансіонат» Рівненської обласної ради;
  • 2 місце – Горохівський психоневрологічний інтернат (Волинська область);
  • 3 місце – Тетерівський дитячий будинок-інтернат (Житомирська область).

Також був проведений традиційний конкурс «Кільця» серед керівників інтернатних установ. Цього разу перемогу здобув директор Острозького психоневрологічного інтернату Іван Ткачук.

Завершився фестиваль врученням спортивних нагород та подарунків від організаторів.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *