Кадетська Збірна України з баскетболу за участю гравчинь БК "Рівне" програла іспанкам

[ad_1]

Жіноча кадетська Збірна України з трьома гравчинями Баскетбольний клуб «Рівне» у складі не змогла чинити гідний опір фавориткам та господаркам Єврочеленджеру, одноліткам з Іспанії. Поразка з великим рахунком 49:98, інформує пресслужба БК «Рівне».

Рівнянки Євгенія Безкоровайна на майданчику провела майже 28 хвилин, набрала 2 очки, зробила 3 підбори та 2 асисти. Ольга Павлюк за 12 з половиною хвилин — 2 підбори та 1 результативна передача, Анастасія Шепелюк за 22 хвилини набрала 9 очок та зробила по одному підбору та перехопленню.

Вже сьогодні, у вівторок 10 серпня о 18:30 за київським часом, українки проведуть другий матч Єврочеленджера проти Збірної Хорватії, яка напередодні обіграла Литву 77:73.