Який набір інструментів вам необхідно мати

Кожному новому домовласнику необхідний набір інструментів, якщо він не збирається вішати картини та драпірування, забиваючи цвяхи каблуком черевика, і наймати різноробочого для кожного дрібного ремонту, який неминуче знадобиться. Питання стає не «навіщо потрібен набір інструментів?», а «з чого складається набір інструментів домовласника?» Зверніть увагу на інтернет-магазин «Промтовари», якщо вам необхідні якісні та довговічні інструменти для любого виду робіт.

У міру того, як домовласник розширює свої можливості та виконує все більш складні та комплексні ремонтні роботи та роботи по будинку (а ви можете навчитися робити домашній ремонт), неминуче знадобляться додаткові інструменти. Хороший спосіб покрити витрати на ці інструменти — включити вартість інструменту у вартість виконуваної роботи — ваша колекція інструментів поступово збільшиться настільки, що буде важко їх перерахувати.

Для нового домовласника було б вкрай незвичайно купувати всі інструменти, які йому колись знадобляться, за один раз. Навпаки, починати збирати колекцію інструментів слід з купівлі найчастіше необхідних інструментів, враховуючи їх вартість. Виходячи з цього, тут представлений список найважливіших інструментів, а також другий список інструментів, які було б непогано мати і які, можливо, будуть придбані пізніше.

Інструменти першої необхідності

Список найбільш поширених та корисних інструментів для нового домовласника:

Молоток

Молоток абсолютно необхідний. Вибирайте молоток гарної якості та відповідної ваги; ви повинні бути в змозі замахнутися ним так, ніби забиваєте цвях, без зайвих труднощів, тому ретельно вибирайте молоток серед широкого різноманіття розмірів та ваги. Молоток з досить прямими кігтями, ймовірно, корисніший для домовласника, ніж з різко вигнутими кігтями.

Ящик для інструментів

Якщо він вкладається в бюджет і йому є де «жити», то ящик для інструментів може бути дуже корисним, але для більшості наборів інструментів домовласника досить невеликого ящика. Спочатку купіть інструменти і виберіть ящик для інструментів, який підходить для зберігання, можливо, вдвічі більшої кількості інструментів, ніж у вас є — з роками ви купуватимете більше. Постарайтеся знайти ящик для інструментів з одним або двома лотками, тому що буде набагато легше знайти потрібний інструмент, якщо вони не звалені в купу на дні ящика. Іншим варіантом може бути створення місця для зберігання інструментів, якщо є вільний простір.

Інструменти, необхідні кожному домовласнику

  • Набір викруток. Набір викруток високої якості — це обов’язкова умова, не погоджуйтесь на дешевий мотлох! Більшість домовласників будуть використовувати викрутки як стамески і виколотки (не рекомендується), і дешевий набір не прослужить довго. У наборі повинні бути як маленькі, так і великі хрестові та прямі викрутки, принаймні одна дуже велика з прямим лезом.
  • Тиски. Хороший набір лещатних кліщів може замінити багато інструментів, тому переконайтеся, що у вас є пара таких кліщів.
  • Плоскогубці з голчастим наконечником. Плоскогубці з голчастим носом мають довгий носик, який дозволяє проникати в дрібні місця і утримувати або витягувати деталі і частини, і цей інструмент постійно використовується в більшості будинків. Переконайтеся, що на них є місце для перерізання дроту, якщо ви не придбали набір кусачок.
  • Рулетка. Витратьте трохи більше і купіть якісну рулетку з лезом шириною не менше ¾ дюйма — маленькі леза в 1/2 дюйма просто не впораються із завданням.
Discover innovative off-road vehicles and adventure driving at Off-Road Adventures on jadefansite.com .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *