Як виглядає жінка з найбільшим натуральними грудьми у світі

[ad_1]

Фото: Imogen Brown/Splash News

Фото: Imogen Brown/Splash News

Американська модель і фетиш-ікона Енні Гокінс-Тернер, відома також під псевдонімом Норма Стітц, продовжує захоплювати світ своєю незвичайною зовнішністю та розміром грудей.

Як виглядає жінка з найбільшим натуральними грудьми у світі

Її історію життя, в якій об’єднуються важкі виклики і величезний успіх, нещодавно опублікувало видання dailystar.co.uk.

Енні стала знаменитістю завдяки найбільшим в світі грудям, які мають розмір 102ZZZ.

Її принади важать по 30 кг кожна, а їхня довжина становить приголомшливі 137 см.

Незважаючи на те, що ця особливість дозволила їй побудувати успішну кар’єру фетиш-моделі, вона змушена стикатися з численними труднощами у повсякденному житті.

Так, 66-річна модель визнала, що її габаритні груди роблять багато звичайних справ неможливими. Наприклад, вона не може спати на спині, їй важко сходити по сходах, а також жінка обмежена в позах під час сексу.

«Коли я виходжу з дому, мені доводиться думати про те, яким буде мій день і хто нападе на мене сьогодні. Щодня мене дражнять ті, хто мене не знає. Вони сміються з мене, і для цього немає причини. Я така сама людина, як і всі інші. Просто мені пощастило інакше, ніж іншим людям».

Однак Енні знаходить і позитивне у своєму «унікальному» становищі. На запитання фаната у Твіттері, що їй подобається в своїх грудях, вона відповіла: «Вони натуральні».

Енні занесена до Книги рекордів Гіннеса як жінка з найбільшими натуральними грудьми ще у 1999 році. Але вони й досі продовжують рости. Причина цьому – рідкісне захворювання гігантомастія, яке призводить до прогресивного збільшення розміру молочних залоз.

У своїй кар’єрі моделі Енні долала численні труднощі та виявляла внутрішню силу.

А завдяки підтримці свого коханого чоловіка, який заохотив її максимально використовувати свою унікальність, вона створила власний фетиш-сайт, де заробляє мільйони доларів.

Енні підкреслює, що її бізнес не лише забезпечив її фінансово, але й дозволив допомогти дітям здобути вищу освіту та забезпечити комфортне життя.

Зараз вона є впливовою жінкою, яка не лише змогла впоратися з власними труднощами, а й знайшла сили досягти успіху.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *