У школах Рівного встановлять сучасне кухонне обладнання


У школах Рівного встановлять сучасне кухонне обладнання

Нещодавно відбулась зустріч в рамках реалізації проєкту НЕФКО-3 «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення», що реалізовується Рівненською міською радою спільно з Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО.

Головною темою зустрічі було обговорення особливостей впровадження заходів із заміни в закладах дошкільної освіти застарілого кухонного обладнання на сучасне (плити індукційні, печі пароконвекційні) та закупівля водних кранів з насадками для аерації води.

Зустріч відбулась за участю заступника міського голови Ігор Кречкевич, представників компаній НЕФКО, Гарде, групи з реалізації проєкту, до якої входять представники Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ, Управління освіти м.Рівне, управління капітального будівництва, а також представників фірми-Підрядника, яка виграла тендер на поставку та монтаж кухонного обладнання і водних кранів.

Учасники зустрічі також відвідали ряд закладів дошкільної освіти, а саме приміщень де буде здійснено встановлення сучасного кухонного обладнання.

Вже ближчим часом Підрядник приступить до виконання взятих на себе зобов’язань відповідно до Контрактної угоди, і персонал закладів дошкільної освіти зможе використовувати найсучасніші технології приготування їжі для дітей.

Нагадаємо, що закупівля кухонного обладнання та водних кранів відбудеться для Центра РПРСА «Пагінець», Рівненського навчально-реабілітаційного центра «Особлива дитина», ЗДО № 7, 14, 33, 35, 41, 44, 46, 47, 57 на загальну суму 2 млн. 85 тис. грн. Про це повідомляє Рівненська міська рада з посиланням на управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. РІВНЕ.

У школах Рівного встановлять сучасне кухонне обладнанняУ школах Рівного встановлять сучасне кухонне обладнанняУ школах Рівного встановлять сучасне кухонне обладнанняУ школах Рівного встановлять сучасне кухонне обладнанняУ школах Рівного встановлять сучасне кухонне обладнання

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *