Що таке криптообмінник та для чого він потрібен?

Ще кілька років тому думка про криптовалюту була не для людей зі слабкими нервами. Але, на щастя, з розвитком технології блокчейн розвиваються і криптовалютні платформи. Це означає, що торгувати та інвестувати в цифрові активи стає все простіше, навіть для непосвячених. Оскільки цифрові активи продовжують набувати все більшого поширення, вони стали класом активів, на який варто звернути увагу, особливо з огляду на децентралізований характер технології блокчейн, що відрізняє цю галузь від жорстко регульованих традиційних фінансових ринків.

Це призвело до появи низки криптообмінників, які мають на меті допомогти покупцям і продавцям торгувати широким спектром криптовалют. Однак, оскільки криптовалюта залишається відносно новим ринком, надійний та перевірений криптообмінник Рівне важливий як ніколи.

Що таке криптообмінник (криптовалютна біржа)?

Простіше кажучи, криптообмінник – це онлайн-платформа, яка виступає посередником в обміні фіатних грошей (випущених урядом) на криптовалюти або інші цифрові активи, стягуючи комісію за кожну операцію.

Крім того, ці обмінники (також відомі як криптобіржі) також спеціалізуються на торгівлі широким спектром криптоактивів, дозволяючи купувати, продавати і обмінювати криптовалюти і токени.

З моменту видобутку першого блоку Bitcoin (Genesis Block) більше десяти років тому, біржі ставали все більш витонченими. Зрештою, перший зафіксований обмін криптовалюти, в даному випадку біткоїна, на фіатні гроші відбувся у 2009 році і був здійснений через PayPal через єдиний на той час у світі сайт обміну біткоїнів New Liberty Standard (NLS). Платформа надавала послуги користувачам, які могли купувати і продавати біткоіни в обмін на долари США за допомогою PayPal.

На сьогоднішній день робота з криптовалютою перетворилася на повноцінну індустрію, яка базується на сотнях різних монет і різних фінансових стратегіях.

Криптовалютні брокери працюють подібно до фондової біржі, з тією лише різницею, що в той час, як акції компанії торгуються на конкретних біржах, криптовалютами торгують кілька брокерів одночасно. Таким чином, у кожного брокера є свій “міні-ринок”. Результатом цього є невеликі коливання ціни конкретної криптовалюти між брокерами, незважаючи на глобальну прив’язку до ціни валюти.

Роль біржі полягає в тому, щоб звести разом покупців і продавців криптовалют, а також забезпечити безпечне середовище для здійснення операцій купівлі-продажу. Перш ніж купувати ці активи, важливо дослідити криптообмінники, оскільки послуги та комісійні значно різняться між ними. Торгова комісія зазвичай становить від 0,1% до 5%.

Важливість криптообмінників

Якщо ви хочете купити криптовалюту, ви можете зробити це безпосередньо, торгуючи з продавцем на так званій одноранговій (P2P) біржі. Однак у цієї стратегії є недоліки, оскільки ви можете не знати джерело монет, які ви купуєте, і, ймовірно, зіткнетеся з проблемами ліквідності, ціни та швидкості.

З іншого боку, криптообмінники можуть забезпечити підвищену безпеку, а також гарантувати, що ваші транзакції будуть простішими та швидшими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *