Обприскувачі для трактора

Обприскувачі до трактора – польове знаряддя праці для рівномірного краплинного розпилення по всій площині  мінеральних добрив.

Ця інноваційна техніка механізує ручну трудомістку працю, роблячи процес обприскування простим і в той же час ефективним процесом. Завдяки такому нововведенню гарантовано підвищується кількість зібраного врожаю.

Мета використання

Сільськогосподарські обприскувачі до трактора використовуються для обприскування значних посівних площ мінеральними добривами, в основному в рідкому стані, але в твердому вигляді (гранульовані) також можна. Тракторні обприскувачі впроваджують азотні, фосфорні, калійні добрива та рідкі комплексні поверхнево. Проте внутрішньоґрунтовий принцип внесення вважається більш дієвим, через можливість випаровування в зв’язку із посухами, що почастішали у найрізноманітніших куточках землі.

Азотні добрива потрібно вносити щорічно навесні, тому що у вигляді опадів їх накопичується недостатньо.

Фосфорні та калійні добрива вносяться навесні та восени, нерідко у суміші.

Види польового устаткування

Обприскувачі тракторні розподіляються на декілька видів устаткування, що вирізняються технічними параметрами.

  1. Навісний. Малогабаритні агрегати, завдяки чому маневрують у малодоступних областях поля. Легка вага, що варіюється поміж 195-385 кг, впливає на відновленні рослинних культур вже на другий-третій день після обробки. Місткість основного бака: 200-2000 л. Обприскувач для трактора має невеликий розмах штанги – 12-18 м.
  2. Причіпний. Цей високошвидкісний тип устаткування вирізняється широким вибором цінової політики для будь-якого аграрія, а ще агрегатується з усіма моделями тракторів, що безперечно робить його універсальним. Ємність бака: від 500 до 6000 л. Смуга оброблення дуже широка – 18-36 м.
  3. Самохідний. Як і причіпний обприскувач для трактора, розпилює РКД на великих швидкостях. Кліренс шириною до двох метрів дозволяє працювати із високорослими культурами. Об’єм резервуара вагається від 3000 до 6000 л. Довжина штанги у 28-36 м захоплює велику ділянку.

Купити обприскувач до трактора

Український ринок сільськогосподарської техніки наразі просто переповнений асортиментом  різноманітною технікою як іноземного, так і вітчизняного виробництва. Для того, щоб зорієнтуватись у цьому морі спеціалізованих машин для розпилення добрив, варто  дотримуватись певних правил:

  • підбирати оприскувач до трактора орієнтуючись на протяжність ділянки (для невеликих ділянок не варто купувати занадто велику техніку, тому що вона буде повільною та важкою на розворотах).
  • висота кліренсу повинна відповідати росту обраної культури, для технічних та пропашних культур він має доходити до 1,6 м і більше.
  • За бажанням можна придбати додаткові опції.

Джерело: https://boguslav.ua/produkcziya/priczepnye-opryskivateli/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *