Чому з холодильника тече вода?

Більшість людей вважають само собою зрозумілим, що холодильник у їхньому будинку працює ідеально. Ми припускаємо, що він підтримуватиме правильну температуру і працюватиме правильно. Коли ви бачите калюжу під холодильником, це може засмучувати. Ось кілька причин, чому тече холодильник, і що ви можете зробити, щоб вирішити цю проблему.

Причина № 1: Забито лінію подачі води

Багато моделей холодильників є лінія подачі води до холодильника, якою подається питна вода і лід. Коли ця лінія подачі води засмічиться, вода просочуватиметься під холодильник. Забитий водогін також може перешкодити льодогенератору приготувати потрібну кількість льоду. Якщо у вас заблоковано водопровід, ви можете помітити, що диспенсер для води працює неправильно або взагалі не працює.

Забито лінію подачі води

Загальні виправлення

По-перше, вимкніть холодильник. Потім вам потрібно буде увімкнути запірний клапан. Ці запобіжні заходи запобігають пошкодженню холодильника або вас під час роботи з ним. Після цього слід оглянути водопровід на наявність пошкоджень. Якщо ватерлінія має значні ушкодження, її потрібно замінити. Електрик або спеціаліст з побутової техніки зазвичай може зробити це швидко, використовуючи гайковий ключ та новий водопровід.

Якщо ватерлінія виглядає абсолютно неушкодженою, за винятком деякого забруднення, можливо, у трубопроводі утворився лід, що викликало засмічення. В цьому випадку вам просто потрібно залишити холодильник відключеним від мережі приблизно на чотири години, щоб крига розтанула.

Причина №2: Забитий

Злив відтавання Забитий злив відтавання є найбільш імовірною причиною витоку води з вашого холодильника. Злив відтайки запобігає замерзанню холодильника. Холодильник автоматично розморожується та капає воду у піддон. Іноді частинки їжі або інше сміття забивають злив відтайки. Засори можуть призвести до утворення льоду.

Загальні виправлення

Щоб усунути проблему, спробуйте розтопити кригу. Ви зробите це, налив теплу воду в каструлю для індички або аналогічну ємність. Ви зливатимете воду в каналізацію в морозильній камері. Якщо це не спрацює, деякі люди спробують розбити лід за допомогою йоржика для труб або дротяної вішалки. Якщо засмічення надто глибоко в шлангу, можливо, вам доведеться перемістити холодильник і від’єднати клапан.

Причина №3: ​​нерівний холодильник

Ваш холодильник не обов’язково має бути абсолютно рівним. Насправді передню частину холодильника слід підняти трохи вище, щоб холодоагент надходив належним чином. Якщо рідина, що охолоджує, не може текти належним чином, може утворюватися конденсат і утворюватися калюжі під холодильником. Проблеми, пов’язані з неврівноваженістю холодильника, найчастіше виникають, коли ви вперше отримуєте холодильник або після його переміщення.

нерівний холодильник

Загальні виправлення

Почніть з одержання рівня, щоб визначити, наскільки холодильник насправді рівний. Рівень слід ставити на підлогу холодильника, а не на ящик чи полицю. Можливо, вам доведеться відрегулювати ніжки холодильника, якщо рівень визначає, що холодильник не стоїть рівно. Вам може знадобитися допомога, щоб перемістити холодильник, щоб відрегулювати ніжки.

Коли звертатись до фахівців

Якийсь момент вам може знадобитися викликати фахівців для усунення витоку. Багато людей не знаються на побутовій техніці. Якщо ви не знайомі з обслуговуванням холодильника, краще одразу викликати професіонала. Якщо ви зробили все, що у ваших силах, щоб зупинити проблему, але вона продовжує виникати, вам також може знадобитися звернутися за професійною допомогою.

Професіонал перевірить стан приладу, щоб визначити, чи потрібен вам новий холодильник чи ремонт. Якщо вам потрібен новий холодильник, купіть його з наклейкою ENERGY STAR та правильно встановіть.

Ваш місцевий технічний ресурс
Команда СЦ «Львів-Ремонт» пропонує високоякісні послуги на дому в Балтіморі та центральній частині Пенсільванії. Наш широкий спектр пропозицій включає послуги, пов’язані з:

Електричний
Обігрів
Охолодження
Якість повітря

Ми пропонуємо послуги як для приватних, так і комерційних клієнтів. Наші ліцензовані та застраховані фахівці виконають роботу в найкоротші терміни без прихованих платежів.

Калюжі води під холодильником можуть призвести до проблем. Вода може пошкодити кухню чи електричну систему. Зателефонуйте нам сьогодні, щоб вирішити проблему правильно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *