14-річний підліток з Рівненщини врятував життя своєму дідусю

[ad_1]

14-річний підліток з Рівненщини врятував життя своєму дідусю

11 серпня у селі Пляшева, Дубенського району під час проведення господарських робіт у власному домогосподарстві, через прорив трубки газової лампи загорівся одяг на 71-річному чоловікові.

У цей час онук чоловіка, що перебував у будинку почувши галас на вулиці вибіг на подвір’я та побачив дідуся, одяг якого був охоплений вогнем. 

Зі слів Михайла час ніби зупинився і в очах настала темрява. Проте хлопчина не розгубився, узяв вогнегасник, зірвав чеку та загасив полум’я, врятувавши життя дідуся.

Як повідомили в ГУ ДСНС України у Рівненській області, чоловіка було госпіталізовано у опікове відділення Луцької міської клінічної лікарні, де наразі він почувається добре. 

«Героєм хлопчик себе не вважає, каже що герої це ті, що боронять нашу землю на сході та півдні нашої країни, а він просто врятував дідуся».

Зазначається, що незадовго до цього демидівські рятувальники були у Пляшевському ліцеї де навчається Михайло та розповідали про правила безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів, правила пожежної безпеки та як саме користуватися вогнегасником.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *