Житель Вараша отримав грант від держави, щоб навчати дітей 3D-моделюванню та робототехніці

[ad_1]

Житель Вараша отримав грант від держави, щоб навчати дітей 3D-моделюванню та робототехніці

Діти Вараської громади отримали чудову можливість навчитися 3D-моделюванню та робототехніці завдяки гранту від держави, який виграв місцевий підприємець Олег Квас.

Про це інформує Вараська РДА.

Він разом з дружиною вже два роки успішно керує репетиторським простором «ALFA_DIGITAL_CENTER», де діти займаються математикою, фізикою, хімією, 3D-графікою та дизайном, розробкою ігор та іншими напрямками. Навчання відбувається у формі ігор та квестів, а також за допомогою телеграм-каналу для спілкування з викладачами.

Цього року центр впровадив нову програму монетизації дитячих знань, де вихованці заробляють фішки за виконані домашні завдання та тестові завдання, які вони потім можуть обміняти на сувеніри. За словами Олега Кваса, такий підхід дуже мотивує дітей до навчання.

Тим часом діти, займаючись на новому курсі, зможуть не лише розвивати просторову уяву, а й допомагати ЗСУ.

«За грантові кошти ми, зокрема, придбали 3D-принтер. Для вивчення 3D-моделювання він необхідний. Разом із тим, окрім опанування нових знань і навичок, ми будемо займатися волонтерством – виготовлятимемо на закупленому обладнанні так звані хвостовики для бомб. Це комплекти із невеликих крил, які використовують для кращого наведення. Їх макети розроблятимуть діти. При цьому будемо використовувати наші матеріали. Передаватимемо хвостовики нашим хлопцям на передову», — розповідає підприємець.

Загалом же, цей грант дозволить центру розвивати нові напрями та надавати ще більше можливостей для розвитку молодіжного потенціалу в громаді.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *