На Рівненщині розвиватимуть інфраструктуру спортивних навчальних закладів


На Рівненщині розвиватимуть інфраструктуру спортивних навчальних закладів

Днями голова Рівненської ОДА Віталій Коваль та його заступниця Людмила Шатковська із робочою поїздкою побували у спортивних закладах Березного, Дубно та Костополя. Їх планують реконструювати у наступному році завдяки президентській програмі «Велике будівництво». Про це інформує Рівненська ОДА. 

Річ у тім, що розвиток спортивної інфраструктури області – один із пріоритетів влади. І профільні навчальні заклади заслуговують на особливу увагу. Адже їх вихованці повинні мати хорошу базу та сучасні умови для тренувань.

«Наразі визначаємо пріоритети президентських проєктів на наступний рік. Мова йде про «Велике будівництво» та реконструкцію 26 спортивних інтернатів і 100 ДЮСШ. В Рівненській області плануємо реконструювати Обласний спортивний ліцей в Костополі, Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю, спеціалізовану ДЮСШ олімпійського резерву №2 в Рівному, Дубенську ДЮСШ», – прокоментував Віталій Коваль.

У перерахованих закладах, залежно від потреби, мають намір модернізувати спортивні бази, провести капітальні ремонти залів, реконструювати приміщення, побудувати пансіон, де могли б проживати вихованці.

Окрім поліпшених умов тренувань, це дозволить збільшити кількість місць для занять спортом та створити можливості для проведення змагань вищого рівня.

На фото – голова ОДА Віталій Коваль ознайомився із спортивною базою Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Источник: 0362.ua

Faktorn for ED kommer att bero pa tecken pa oC-asioner for andra fall av kanslomassiga eller halla erektionsformaga tillrackligt erektion for normal cialisdos ?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *