На Рівненщині інспектують навчальні заклади: що перевіряють першочергово


На виконання протокольного рішення за результатами селекторної наради в Офісі Президента України від 19 липня 2021 року в області утворено спільну комісійну робочу групу щодо перевірки стану закладів освіти, у тому числі з урахуванням заходів реформи шкільного харчування.

До складу робочої групи включені відповідальні працівники управління освіти і науки обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій, Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Рівненській області та Державної служби якості освіти в Рівненській області.

09 серпня 2021 року робочою групою, відповідно до затвердженого графіка, здійснено перевірки Pівненського навчально-виховного комплексу «Колегіум» та Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28 Рівненської міської ради.

У ході перевірки особлива увага приділялася дотриманню керівниками закладів освіти заходів реформи шкільного харчування.

За результатами проведених перевірок складатимуться узагальнюючі довідки.

За матеріалами Управління освіти і науки РОДА

На Рівненщині інспектують навчальні заклади: що перевіряють першочерговоНа Рівненщині інспектують навчальні заклади: що перевіряють першочерговоНа Рівненщині інспектують навчальні заклади: що перевіряють першочерговоНа Рівненщині інспектують навчальні заклади: що перевіряють першочергово

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *