Комп’ютеризація шкіл, реформа харчування та інше: головні завдання нового освітнього року на Рівненщині

[ad_1]

Комп’ютеризація шкіл, реформа харчування та інше: головні завдання нового освітнього року на Рівненщині

Навчання у школах Рівненщини розпочнеться 1 вересня у звичному форматі.

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін напередодні Дня знань розповів про підсумки реалізованих проєктів та ключові завдання нового навчального року:

  • Комп’ютеризація шкіл. Карантин довів, наскільки це важливо. Коштом державної субвенції, спрямованої на боротьбу з COVID-19 та її наслідками, у 2021 році буде централізовано закуплено 2344 ноутбуки для вчителів наших шкіл. На їх придбання спрямують більше 45 мільйонів гривень.
  • Реформа шкільного харчування. Масштабні перетворення в системі шкільного харчування започатковані за ініціативою першої леді Олени Зеленської. На Рівненщині вже якісно осучаснено 98 харчоблоків в навчальних закладах. Наше завдання – розширювати перелік таких закладів.
  • Розбудова інфраструктури. У межах Програми Президента «Велике будівництво» у цьому році в регіоні реалізується 12 об’єктів соціальної інфраструктури, серед них – 2 школи, 3 дитсадки, а також 5 спортивних проєктів.
  • Цифровізація шкільної освіти. Вже з 1 вересня цього року свідоцтва про початкову освіту будуть електронними (з можливістю отримати документ в паперовій формі). Відтепер документи про освіту видаватимуться на кожному рівні повної загальної середньої освіти, а процес їхнього обліку відбуватиметься в електронній формі.
  • Модернізація професійної освіти. Рівненщина ― в лідерах за кількістю навчально-практичних центрів серед регіонів. Наразі функціонує 25 оновлених таких центрів. Всі вони оснащені модернізованим обладнанням з сучасною інфраструктурою. Цей фактор сприятиме підвищенню привабливості для молоді профтехосвіти.
  • Підготовка кадрів для великих підприємств. В рамках проекту «Rivne work hub» напрацьовуємо варіанти співпраці для підготовки кадрів затребуваних робітничих професій для підприємств регіону.

Влада області працює над створенням кращих умов для навчання та виховання дітей. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *