Марки і моделі автомобілів, які найчастіше викрадалися у 2022 році

У реаліях сьогодення рівень злочинності в Україні значно знизився. Проте випадки викрадання автомобілів і досі реєструються. Аналізуючи такі випадки, можна скласти рейтинг марок і моделей, які викрадаються найчастіше. Їх ми і розглянемо більш детально.

Яким автомобілям надається перевага

Найбільш привабливими для зловмисників стали японські і корейські автомобілі. До таких висновків вдалося прийти після аналізу страхових випадків у рамках договорів страхування КАСКО, які покривають ризик викрадення. ТОП-рейтинг складається з автомобілів наступних марок:

  • Mitsubishi;
  • Kia;
  • Hyundai.

Що стосується моделей, найбільш затребуваними серед шахраїв стали Hyundai Santa Fe, Hyundai Tucson, Kia Sorento, Mitsubishi Outlander. Це автомобілі середнього цінового сегменту, які користуються високим попитом серед покупців.

Якщо аналізувати найбільш затребувані серед зловмисників автомобілі категорії преміум, можна виділити Toyota Land Cruiser, Toyota Camry, Toyota RAV4, Lexus LX, Audi Q7, Volkswagen Tiguan. Читаючи автомобільні новини України, можна зробити висновок про те, що уподобання шахраїв залишаються відносно незмінними із року в рік, адже у 2021 році список найпопулярніших авто виглядав аналогічно.

Для чого викрадають автомобілі

Автомобілі середнього і преміум-класу викрадають для подальшого перепродажу або під конкретні замовлення. Однак власникам бюджетних старих машин теж варто бути обачними, адже автомобілі марок ЗАЗ і ВАЗ користуються високим попитом серед викрадачів. У даному випадку інтерес зловмисників полягає у тому, що старі авто підходять для розбірки на деталі.

Як захистити автомобіль від викрадення

Окрім стандартної автосигналізації, найпростішим способом захисту авто від зловмисників стане встановлення спеціальних механічних засобів, до яких відносять металеві блокатори селектора КПП, протиугінні замки капота, блокатор рульового валу і педалі гальма.

Ефективним засобом захисту авто стане охоронна система з GPS-модулем. Це дозволить відстежувати ввімкнення запалення двигуна, відкривання дверей, капоту, а також можливі спроби завантажити автомобіль на евакуатор.

Не розкривайте інформацію про те, якими засобами захисту оснащений автомобіль. Для зберігання автомобіля користуйтесь паркінгами, оснащеними камерами відеоспостереження.

Для того щоб захистити себе від можливих збитків, слід розглянути такий варіант як оформлення полісу КАСКО, який покриває ризик викрадення автомобіля. В Україні цей вид страхування, на відміну від ОСЦПВ, є добровільним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *