«Слава незламним захисникам». У Рівному відбувся  проєкт напередодні Дня захисників і захисниць України

[ad_1]

«Слава незламним захисникам» – саме такий проєкт напередодні Дня захисників і захисниць України започаткували у Рівненському коледжі економіки та бізнесу.

Студенти та педагоги коледжу організували ряд подій, спрямованих на вшанування пам’яті захисників України та підтримку діючих військових.

«Слава незламним захисникам». У Рівному відбувся  проєкт напередодні Дня захисників і захисниць України

Все почалося 7 жовтня з відвідин Рівненського будинку ветеранів. Студенти зустрілися з керівницею закладу – Вікторією Шинкаренко та учасниками бойових дій на Сході України Миколою Сулимою та Петром Заболотнім. Також переглянули фільм на основі реальних подій «Рейд. Сила нескорених» та ознайомились з практичними видами зброї. Усі охочі могли зібрати і розібрати автомат та приміряти на себе військову амуніцію.

«Слава незламним захисникам». У Рівному відбувся  проєкт напередодні Дня захисників і захисниць України

А вже через декілька днів, 11 жовтня, викладачі та студенти коледжу разом з місцевими волонтерами – Тетяною Ременюк та Вірою Буковською відвідали пацієнтів центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми Рівненського обласного госпіталю ветеранів із концертною програмою та святковим обідом. Студенти під керівництвом викладачів на чолі з Анною Сухецькою, однією з ідейних натхненників та організаторів проєкту, приготували ветеранам війни наступне святкове меню: зрази картопляні з капустою, люля-кебаб у листовому тісті, млинці з кисломолочним сиром та яблучним конфітюром, салат з відварним м’ясом, яйцями, соленими огірками, морквою, цибулькою та печерицями.

«Слава незламним захисникам». У Рівному відбувся  проєкт напередодні Дня захисників і захисниць України

А фінальною крапкою проєкту стала подія у самому коледжі – студенти підготували урочистості на тему козацтва, Української повстанської армії та АТО. Окрім цього, на заході можна було почути розповіді про Україну, зокрема про Рівненщину та її культурні цікавинки. Керівниця відділу культури та туризму Рівненської ОДА – Любов Романюк оцінила ентузіазм студентів та запропонувала створити спільний проєкт в сфері Рівненщини туристичної. Також звучали вірші, зокрема пані Люба прочитала студентам власний вірш, присвячений подіям 2014-2015 року. А відома співачка Христина Панасюкзаспівала патріотичних пісень, ноти яких торкаються душі.

До проєкту долучився історично-кулінарний проєкт «Я – Історія». В цей день усіх гостей урочистостей та студентів частували поліським борщем з сушкою та качкою. Готував один з кращих кухарів України – Сергій Солдаткін.

І головне, на запрошення керівництва навчального закладу подію відвідали ветерани бойових дій – Андрій Ліснічук, у 2014-2015 рр. командир взводу 80 десантно-штурмової бригади, що керував обороною нового терміналу Донецького аеропорту в січні 2015 року, кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня, Василь Гриник, учасник боїв за Донецький аеропорт з 6 по 18 січня 2015-го, пережив газові атаки, кавалер ордену «За мужність» ІІІ ступеня, Тарас Давидюк, член станичної ради Пласту Національної скаутської організації України, доброволець батальйону «Гарпун». Військові виступили перед студентами, і якщо описати відчуття та емоції у залі під час промови Василя Гриника, процитуємо пана Тараса: «це було до кісток»…

Саме такі дії напередодні свята Покрови, де не словом, а ділом молодь долучається маленькими кроками до великої перемоги – мають бути в Україні!

Окрема подяка людям, які допомогли в організації свята: Тетяна Ременюк, Руслан Плясуля, Сергій Яковишин, Мар’яна Рева, Майя Андрєєва, Руслан Алексіюк.

Координатор проєкту «Слава незламним захисникам» Алла Опанасик, заступниця директора коледжу з виховної роботи, від імені адміністрації коледжу, усього колективу та студентів дякує усім Захисникам України за героїзм і справжній український бойовий дух! Слава Україні!

«Слава незламним захисникам». У Рівному відбувся  проєкт напередодні Дня захисників і захисниць України

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *