Запускав феєрверки - отримав повістку


Запускав феєрверки - отримав повістку

38-річний мешканець Чернівців отримав повістку за запуск феєрверків.

Поліція затримала 38-річного мешканця Чернівців, який у період воєнного стану запустив феєрверк. На чоловіка поскаржилися місцеві мешканці, які побачили салют і зняли його на відео ввечері четверга, 8 квітня, а вже наступного дня вранці йому вручили повістку.

Як у п’ятницю, 8 квітня, повідомила прес-служба поліції Чернівецької області, відео з салютами поширили у соцмережах мешканці Чернівців, яких обурило використання піротехніки у військовий час. Поліцейські з’ясували, що феєрверки запускав зі свого двора 38-річний чернівчанин.

«Чоловік пояснив поліцейським, що мав удома піротехніку і діти попросили показати їм салюти. Не подумавши про наслідки, він використав феєрверки. При цьому чернівчанин порушив правила безпеки», – йдеться у повідомленні поліції.

На 38-річного чоловіка склали протокол за статтею 195-6 КУпАП (порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів). Протокол скерують до суду. Крім того, правоохоронці запросили порушника до військкомату, де йому вручили повістку.

Про це повідомляє zaxid.net.

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *