Слідчі повідомили варашівцю про підозру у шахрайстві з наркотичними препаратами та незаконному їх перевезенні

[ad_1]

Слідчі повідомили варашівцю про підозру у шахрайстві з наркотичними препаратами та незаконному їх перевезенні

Чотири факти отримання наркотичних речовин шахрайським способом виявили та задокументували поліцейські Вараського районного відділу поліції. Будучи на замісній підтримувальній терапії, чоловік шляхом обману отримував рецепти на придбання «метадону» в різних закладах. 

Як з’ясували поліцейські, в травні 2021 року 38-річний житель міста Вараш поїхав у Київ, аби взяти участь у відповідній програмі та мати можливість купувати в аптеках наркотичні препарати. В той же день отримав рецепт в одній із клінік для наркозалежних, придбав 40 таблеток «метадону» та пішов в аналогічний заклад, де отримав іще один рецепт, приховавши факт перебування на програмі замісної терапії.

У подальшому перевозив наркотичні препарати у Вараш, де проходив курс «лікування», а після закінчення медикаментів знову отримував їх за відпрацованою схемою.  

Так, у різних клініках столиці зловмисник чотири рази брав рецепт на «метадон», загалом придбавши 160 таблеток.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактами заволодіння наркотичними засобами, шляхом шахрайства та незаконного перевезення наркотичних засобів за частиною 2 статті 308 та частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України, слідчі Вараського районного відділу поліції зібрали достатньо доказів і за погодження із місцевою прокуратурою повідомили зловмиснику про підозру.  

Чоловік пояснив, що вчиняв кримінальне правопорушення, оскільки впродовж 20-ти років має наркотичну залежність. 

Досудове розслідування триває, у рамках якого проводяться слідчі дії щодо документування інших аналогічних фактів протиправної діяльності підозрюваного.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *