Рівнянин, який працював на ворога, засуджений на 13 років

[ad_1]

Рівнянин, який працював на ворога, засуджений на 13 років

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Рівненської обласної прокуратури рівнянина засуджено за державну зраду (ч. 1 ст. 111            КК України) до 13 років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів, на основі яких у суді прокурором доведено, що чоловік,сповідуючи проросійські погляди тадіючи з ідеологічних мотивів, на виконання завдання представника правоохоронного органу РФ, ще з жовтня минулого року збирав та за допомогою інтернет месенджерів передавав державі-агресору інформацію про стратегічні об’єкти Рівненської області.

Зокрема, щодо встановлення режиму охорони, наявності контрольно-пропускних пунктів, додаткових захисних споруд, критично важливих об’єктів військової частини Збройних Сил України, яка дислокується на Дубенщині.

Крім того, чоловік відстежував та передавав інформацію щодо руху військової техніки Збройних Сил України із м. Рівне в напрямку м. Київ, залізничних ешелонів з військовою технікою та представниками військових формувань, які у складі ЗСУ беруть участь у захисті та обороні територіальної цілісності України.

Виявити злочинця вдалось завдяки тривалій та скоординованій роботі обласної прокуратурита Управління СБУ в Рівненській області, які і проводили досудове розслідування.

У суді обвинувачений свою вину визнав.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської обласної прокуратури.

Читайте нас в Телеграмі: https://t.me/Rivne0362ua

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці: https://www.facebook.com

Дивіться нас на ютубі: https://www.youtube.com/channel/UCMcbfjjGSvhpssVwcClRmSQ

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *