Рівненського депутата-хабарника зобов'язали перерахувати на потреби ЗСУ два мільйони гривень

[ad_1]

Рівненського депутата-хабарника зобов'язали перерахувати на потреби ЗСУ два мільйони гривень

У четвер, 17 серпня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП та депутатом Рівненської обласної ради, який також обіймає посаду головного лікаря КП «Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» Сергієм Шевчуком.

Про це повідомили на сайті ВАКС.

Суд визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України. Особі призначене покарання у виді штрафу у розмірі 68 тис грн, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій в закладах охорони здоров’я строком 1 рік.

Окрім того, згідно з умовами угоди особа зобов’язується перерахувати 2 млн грн на потреби Збройних Сил України, а саме на проєкт «Армія дронів» у Фонд United 24.

Однак вирок ще може бути оскаржений в апеляційному порядку упродовж 30 днів з дня його проголошення.

Нагадаємо, в червні Сергія Шевчука затримали під час одержання неправомірної вигоди у 1,2 тис. дол. США. Ці кошти він вимагав у громадянки за оформлення групи інвалідності у зв’язку з аварією на Чорнобильській атомній електростанції. 

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *