Група інвесторів із 5 країн світу відвідала Рівненщину

[ad_1]

Група інвесторів із 5 країн світу відвідала Рівненщину (ФОТО)

Cьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся із представниками 9 інвестиційних кампаній із 5 країн світу. Іноземна делегація прибула на Рівненщину на запрошення власника компанії «Морган Феніче» Френка МакМахона.

Це керівники і представники американських, польських, французьких, німецьких, норвезьких компаній: Home Group & Morgan Furniture, Quantum Foam, Laader Berg, Baumer, Kiel Anlagenbau, Dow Chemical, PCC Rokita, CVC Capital, Credit Suisse.

«На Рівненщині зібралась дуже потужна команда інвесторів та діючих керівників підприємств. Наша задача — розкрити потенціал області, показати наші переваги. Щоб на прикладі їхніх колег, які вже декілька років мають успішний бізнес, вони мали бажання і можливості зробити релокацію підприємств», — прокоментував Віталій Коваль.

За словами очільника Рівненщини, «Морган Феніче» — це історія успіху в області. Компанія працює тут вже 9 років – вона розвивається, інвестує та відкриває нові проєкти. А сьогодні презентує відкриття нової лінії для виготовлення поролону, що дозволить не лише створити нові робочі місця, а й здешевити виробництво продукції.

Загалом за неповні два роки на Рівненщину залучено майже 300 млн дол інвестицій.  Такі показники свідчать про правильну взаємодію команди облдержадміністрації з інвесторами. 

Виконавчий директор державного Офісу із залучення та підтримки інвестицій Сергій Цівкач позитивно оцінив роботу влади Рівненщини у напрямку залучення інвесторів.

«Робота із залучення інвесторів – це системна робота і саме її ми бачимо на Рівненщині. В області є підтримка і поважні інвестори позитивно реагують на це. Особливої уваги заслуговує формування меблевого кластеру як одного з основних пріоритетів розвитку області. Саме кластерний досвід Рівненщини будемо поширювати на всю Україну», — відзначив Сергій Цівкач.

Про це повідомляє Рівненська ОДА.

[ad_2]

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *