33 мешканці Рівненщини отримають мікрогранти на розвиток бізнесу


33 мешканці Рівненщини отримають мікрогранти на розвиток бізнесу

З першого липня в Україні запрацював проєкт «єРобота». Це шість програм, які дадуть змогу створити десятки тисяч бізнесів і сотні тисяч робочих місць.

В нашій області уже є 350 звернень. В основному, людей цікавить програма мікрогрантів на власну справу (до 250 тис. грн). 

33 заявники вже отримали позитивні рішення від центру зайнятості, тож їх включили до фінансування мікрогрантів. За ці кошти вони придбають обладнання, сировину та матеріали, а також зможуть частково оплатити оренду.

– За рахунок мікрогрантів, загальна сума яких до 8 млн грн, заявники планують створити на Рівненщині майже 60 робочих місць, додав директор Рівненської служби зайнятості Іван Ткачук. 

Претенденти мають намір створити та розвивати пасіку, міні-пекарню, кафе, цех виготовлення виробів з металу, швейну компанію, магазин запчастин, надавати послуги з опорядження будинків, з перевезень, ветеринарні послуги, з ремонту електросамокатів, деталей для техніки та автомобілів, бухгалтерські та юридичні послуги, розпочати виробництво та продаж косметики, піддонів, виготовлення модульних конструкцій, розширити фермерське господарство, – повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація.

Источник: 0362.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *